Strona główna1 » Obniż koszty ogrzewania domu

Kategorie

Raty/Leasing

i-Raty - raty
online
i-Leasing - leasing
online

Kontakt

Statystyka

  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 429869 klientów

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Obniż koszty ogrzewania domu

Data dodania: 19-04-2018

Jest wiele sposobów na obniżenie kosztów eksploatacyjnych ogrzewania domu. Jedną z metod jest optymalne zmniejszenie ilości czynnika grzewczego poprzez zastosowanie niskotemperaturowych grzejników dynamicznych. Metoda ta pozwala na wyeliminowanie zgubnego zjawiska akumulacji oraz bezwładności układu grzewczego co pozwala na realne obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 30%. Jak to możliwe?

Tradycyjny grzejnik stalowy 2 płytowy o wysokości 60 cm ma pojemność wodną w granicach 7 - 9 litrów na każdy m2. Taki sam grzejnik, lecz niskotemperaturowy  to pojemność wodna w granicach 0,8 - 09 litra czyli około 10 razy mniej. Mała masa całkowita przy bardzo rozbudowanej powierzchni grzewczej, pozwala na znaczne obniżenie temperatury czynnika grzewczego, czego efektem jest uzyskanie parametrów grzewczych zbliżonych do parametrów ogrzewania podłogowego. Z tą jednak różnicą, że tradycyjne ogrzewanie podłogowe charakteryzuje się dużą akumulacją a więc i bezwładnością układu grzewczego.
 
Przejdź do strony głównej

Nasze hity

Systemy Płatności

  • PayPal
  • Przelewy24
  • iMoje