Strona główna1 » Piece na pellet z podajnikiem

Kategorie

Raty/Leasing

i-Raty - raty
online
i-Leasing - leasing
online

Kontakt

Statystyka

  • Aktualnie klientów na stronie: 4
  • Sklep odwiedziło: 581168 klientów

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Piece na pellet z podajnikiem

Kompaktowe Piece na Pellet z podajnikiem.

Na tej stronie kompaktowe piece, kotły na pellet z wbudowanym zasobnikiem, grupą hydrauliczną oraz wentylatorem wyciągowym. Wyroby posiadają certyfikat 5 klasa, ecodesign , ekoprojekt upowazniajace do uzyskania znacznych dotacji z programów regionalnych czy Czyste Powietrze. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Piece na pellet z podajnikiem.


Jeżeli poszukujesz dobrego jakościowo, nowoczesnego, ekonomicznego i taniego systemu grzewczego, to trafiłeś w dziesiątkę - firma EKOSZOK z pewnością spełni te oczekiwania.

Na tej stronie kompaktowe piece na pellet z podajnikiem z wbudowana grupą hydrauliczną. Tak wyposażony piec na pellet stanowi niemal gotową kotłownie ponieważ wyposażony jest w pompę c.o. i naczynie przeponowe, Dodatkowo wbudowane są zawór bezpieczeństwa oraz  zawór spustowy. Kolejnym atutem tego kotła na pelet jest wbudowany wentylator wyciągowy. Przyspiesza on nie tylko rozpalanie peletu w palniku ale i ułatwia wyrzut spalin. Dzięki temu średnica komina może być ograniczona do minimum. 

Z natury kompaktowe piece na pellet z podajnikiem paliwa mają zwarta obudowę oraz hermetycznie zamkniętą komorę spalania . Dzięki temu zajmują mało miejsca.  Pozwala to na montaż kotła nawet w przypadku braku kotłowni.

Nasze hity

Systemy Płatności

  • PayPal
  • Przelewy24
  • iMoje